PŘEZŮVKY PRO ŠKOLÁKY PEON®

Představujeme Vám aktuální nabídku přezůvek pro školáky a školkáčky pro školní rok 2019/2020. Připravili jsme pro Vás novou kolekci dětských přezůvek s certifikací zdravá stopa i nabídku oblíbených modelů ze stálé nabídky. Obuv Peon® pro Vás vyrábíme v malých sériích v České republice a v zemích EU. Zdraví a pohodlí nohou Vašich dětí je pro nás na prvním místě.

DĚTSKÉ PŘEZŮVKY SE ZDRAVOU STOPOU

Dětské přezůvky PeonKids® jsou navrženy ve spolupráci s ortopedy s nejvyšší péčí a odborností. Botičky jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných, přírodních materiálů. Odlehčená obuv s pružnou podešví a zvýšenou odolností proti uklouznutí, vyjímatelnou koženou stélkou a svrškem z kvalitního textilu Vám garantuje zdravý vývoj dětského chodidla.

Certifikát kožedělného průmyslu ZDRAVÁ STOPA v Lodži je důkazem vysoké kvality a profesionální konstrukce dětské obuvi. Označení Zdravá stopa zajišťuje správný vývoj nohou dítěte, právo používat označení zdravá stopa posuzuje výbor specialistů na dětskou obuv na pobočce IPS v Krakově. Přezůvky splňují hygienické požadavky na výrobky pro děti do 3 let.

CERTIFIKOVANÉ KORKOVÉ A PU PŘEZŮVKY

Přezůvky Peon vyrábíme ručně, v malých sériích v ČR! Hledejte označení pravá česká boty. 

Kvalitní korkové nazouváky a sandálky s podešví odolnou proti uklouznutí, ortopedickou stélkou potaženou přírodní kůží a svrškem z přírodní kůže s kovovými přezkami. Mezipodešev z kvalitního korko-letexu bez příměsi dřeva tlumí nárazy při chůzi. Ortopedicky tvarovaná stélka podporuje zdravé postavení chodidla. 

Korkovou obuv s ortopedickou stélkou nabízíme s klasickou rovnou či klínovou podešví. Lehká pracovní obuv a přezůvky z naší nabídky prochází pečlivou atestací na institutu pro testování a certifikaci s mezinárodní akreditací ITC a splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost dle normy ČSN EN ISO-20347.


KOLEKCE PŘEZŮVEK PEON®

Pro lepší přehlednost jsme pro přezůvky rozdělili do 3 kolekcí. 

PEONKIDS 2019

Nová kolekce certifikovaných přezůvek PeonKids.

PEONKIDS 2019

Nová kolekce certifikovaných přezůvek PeonKids.

KORKOVÉ PŘEZŮVKY

Výběr nejoblíbenějších modelů z nabídky pracovní a přezůvkové obuvi Peon.

KORKOVÉ PŘEZŮVKY

Výběr nejoblíbenějších modelů z nabídky pracovní a přezůvkové obuvi Peon.

Přezůvky NAZO

Přezůvky NAZO s certifikací Zdravá stopa.

Přezůvky NAZO

Přezůvky NAZO s certifikací Zdravá stopa.

Tato nabídka je určená pouze velkoobchodním partnerům Peon®. Pro zobrazení nabídky se, prosím, přihlaste.

VELKOOBCHODNÍ OBJEDNÁVKA ONLINE

Pro objednání obuvi z nové kolekce se přihlaste do online objednávkového systému. Nemáte ještě svůj online velkoobchodní účet? Klikněte zde.

VYBERTE SI PŘÍMO NA ESHOPU

Prohlédněte si naši nabídku dámské, pánské, dětské a pracovní obuvi přímo na našem eshopu. Připravujeme pro Vás nové nabídky, články a akce.

STAŇTE SE PARTNEREM PEON®

Provozujete lékárnu, prodejnu obuvi nebo ordinaci ? Získejte produkty Peon® za velkoobchodní ceny a další z mnoha výhod vzájemné spolupráce.


Jak objednat obuv Peon

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete více informací?

Kontaktujte obchodního zástupce pro Vaši oblast, případně centrálu na telefonu +420 725 020 212 nebo emailem na info@peonobuv.cz

Kde zakoupit obuv Peon

Jsme výrobci s velkobchodním zastoupením pro ČR a SR.

Naši obuv můžete zakoupit ve více než 800 lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb v České republice a na Slovensku nebo v síti prodejen obuvi SHOETS®.

Zajímáte se o naši obuv a nevíte kde ji koupit? Napište nám na podpora@peonobuv.cz a my Vám doporučíme prodejny ve Vašem okolí.

Share This
0
Košík