POLOBOTKY

MOKASÍNY

SANDÁLY

PANTOFLE

PŘEZŮVKY

KOTNÍKOVÁ

POLOBOTKY

MOKASÍNY

SANDÁLY

PANTOFLE

PŘEZŮVKY

KOTNÍKOVÁ

PÁNSKÁ OBUV PEON®

Pánská obuv z naší nabídky je vyrobená s ohledem na zdraví a pohodlí Vašich nohou. Nabízíme obuv pro každou příležitost. Obuv Peon® pro Vás vyrábíme v malých sériích v České republice a v zemích EU, k výrobě používáme kvalitní přírodní materiály a prvotřídní kůži. Zdraví a pohodlí Vašich nohou je pro nás na prvním místě, proto nabízíme obuv se zvýšeným zdravotním účinkem, ručně vyrobenou z kvalitních přírodních materiálů..

R

KOŽENÁ STÉLKA

Měkčená stélka potažená 100% přírodní kůží zaručující hygienu a odvod par od chodidla při nošení.

R

PODPORA KLENBY

Stélka se srdíčkem a ortopedickými prvky. Srdíčko zajišťuje podporu anatomie příčně podélné klenby chodidla.

R

ODLEHČENÁ OBUV

Odlehčená a vyměkčená obuv pro co největší komfort při nošení.

R

KVALITNÍ KŮŽE

Svršek i vnitřek obuvi ze 100% přírodní kůže která se dokonale přizpůsobí chodidlu.

R

ORTOPEDICKÉ PRVKY

Ortopedické prvky v obuvi pro zdravou chůzi a pohodlí.

Specializace ve výrobě

Pánskou obuv nabízíme především v kvalitním celokoženém provedení se zvýšeným zdravotním účinkem. Nabízíme pánskou obuv v běžných velikostech 41-45, ale i v nadstandardní velikosti 39-49. V naší nabídce najdete i obuv pro širší chodidla  nebo obuv pro chodidla s vybočeným palcem a dalšími vadami.

Zvýšený zdravotní účinek

Nabízíme Vám kvalitní obuv s prvky pro podporu příčné a podélné klenby, s ortopedickou stélkou, vyměkčenou obuv, s mezipodešví tlumící otřesy, s protiskluzovou podešví, pro širší chodidla, odlehčenou obuv nebo obuv s prvky pro přizpůsobení chodidlu s vadami. Vybírat můžete ze sortimentu více než 3 000 modelů zdravotní obuvi.

DOPRAVA ZDARMA

DORUČENÍ JIŽ DRUHÝ DEN

KVALITNÍ MATERIÁLY

STÁLÁ SKLADOVÁ NABÍDKA

OBJEDNÁVKY JIŽ OD 1 PÁRU

NOVINKY A PROBÍHAJÍCÍ AKCE

NOVINKY- PROSINEC 2018

Prohlédněte si naši novou kolekci pro měsíc Prosinec 2018 plnou pestrých barev. Kvalitní obuv se svrškem, stélkou i vnitřkem obuvi z přírodní kůže, s měkkou stélkou a podporou nožní klenby. Obuv již můžete objednávat u svých obchodních zástupců, na centrále Peon nebo v online objednávkovém systému. Nabídka platí do 31.12.2018 nebo do vyprodání zásob.

NOVINKY – KVĚTEN 2018

Představujeme Vám novou kolekci obuvi pro měsíc Květen 2018, kterou již můžete objednávat u svých obchodních zástupců.
Nabídka platí do 31.5.2018 nebo do vyprodání zásob.

NOVINKY – BŘEZEN 2018

Představujeme Vám novou kolekci obuvi pro měsíc Březen 2018, kterou již můžete objednávat u svých obchodních zástupců.
Nabídka platí do 31.3.2018 nebo do vyprodání zásob.

STAŇTE SE NAŠÍM ZÁKAZNÍKEM

Zaujala Vás naše velkoobchodní nabídka? Provozujete lékárnu, prodejnu obuvi, výdejnu zdravotnických potřeb nebo třeba ordinaci ? Kontaktujte nás a domluvíme Vám schůzku s naším obchodním zástupcem pro Vaši oblast.

Staňte se naším velkoobchodním partnerem a získejte produkty Peon® za velkoobchodní ceny a všechny další výhody vzájemné spolupráce.  Vybírejte si ze skladových zásob nebo objednávejte již od 1 kusu přímo před sezónou.

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OMLOUVÁME SE, ALE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NENÍ MOŽNÉ ZBOŽÍ Z KATEGORIE DĚTSKÝCH PŘEZŮVEK (NA/ A MI/) DODÁVAT Z EXTERNÍHO SKLADU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ Skrýt

Share This
0
Košík