Podpora prodeje ve Vašem obchodu

Stále se pro Vás, naše zákazníky, snažíme vytvářet nové nabídky a produkty, zkvalitňovat a vylepšovat naše služby a péči o zákazníky. V rámci těchto služeb pro Vás připravujeme prodejní stojany, plakáty, reklamní předměty, letáčky, vylepšujeme reklamace a vyvíjíme nové produkty.

FOTOGRAFIE A MATERIÁLY

Poskytneme Vám fotografie a promotion materiál ke všem našim novým kolekcím a katalogům. Potřebujete fotografie pro Váš eshop či facebook? Chcete si vystavit celý náš katalog? Stáhněte si je z cloudu produktové podpory.  Pro přístup na cloud budete potřebovat heslo „Peon2021„.

Nenašli jste potřebné materiály na cloudu ? Vyžádejte si je na emailu marketing@peonobuv.cz

PRODEJNÍ STOJANY

Vystavte si obuv Peon® přehledně a pohodlně. Naše stojany jsou na míru vyrobeny k vystavení obuvi. Jednoduchou montáž stojanu zvládne opravdu každý! Police si kdykoli výškově nastavíte podle toho, jakou obuv potřebujete vystavit.

Stojany Vám zapůjčíme vždy zdarma, stačí si je vyžádat u Vašeho obchodního zástupce Peon® a my Vám stojan zašleme kurýrem.

VŠECHNY INFORMACE NA JEDNOM MÍSTĚ

Mějte všechny informace na jednom místě. S našimi novými cenovkami to půjde snadno!
Vyrobili jsme pro Vás přehledné kartičky, které si můžete umístit přímo na stojan nebo zavěsit na obuv. Kartičkou si můžete přehledně označit model, dostupné velikosti a cenu pro Vaše zákazníky.

Kartičky jsou balené po 50 kusech a dostanete je od nás zdarma, stačí si je vyžádat u Vašeho obchodního zástupce nebo na naší centrále PEON®

DEJTE O SOBĚ VĚDĚT

Podpoříme Váš prodej. Dejte zákazníkům potřebné informace k tomu, proč by u Vás měli obuv nakupovat. Připravujeme kolekce reklamních plakátů k vyvěšení do výlohy nebo vystavení na prodejně, reklamní letáčky zaměřené na konkrétní prodejní akce (zpátky do školy, korková obuv, přírodní kosmetika).

Letáčky si můžete označit razítkem Vaší prodejny a umístit ve Vašem městě nebo ve Vaší prodejně.

Share This
0
Košík