Péče o nohy

Přinášíme ucelenou řadu přírodních přípravků a kvalitních nástrojů pro péči o Vaše chodidla. Hledejte na produktech značku PEON®CARE.

VYHNĚTE SE RIZIKU

Víte o to tom, že obuv na prodejně si před Vámi vyzkoušelo již desítky lidí? Při zkoušení na bosou nohu dochází k přenosu potu a s ním i velkému množství bakterií na stélku boty.
Zkoušecí jednorázové ponožky jsou účinným prostředkem k zabránění přenosu kožních infekcí, bakterií a mykóz.

KOMPLEXNÍ ŘADA KOSMETIKY PRO PÉČI O CHODIDLA

Produkty kosmetiky řady  PEON®CARE jsou vyrobené podle originálních přírodních receptů, obsahujících Pantenol B5, léčivé oleje z Manuky, keře Tea tree, Mandlové a Babassu oleje aj. Přesvědčte se sami o kvalitě produktů PEON®CARE.

Kosmetika řady PEON®CARE

V naší nabídce naleznete tyto produkty pro hygienu péči o pokožku Vašich chodidel.

Vyrobeno v ČR

Vyrobeno v České republice

Prostředky na ošetření a regeneraci nohou Peon® jsou vyrobeny podle originálních receptur v České republice.

Pracovní obuv

Originální receptura

Prostředky na ošetření a regeneraci nohou Peon® jsou vyrobeny podle originálních přírodních receptur ve spolupráci se specializovaným salonem medicinální pedikůry Nohy v nebi.

PĚNA NA NOHY NA NORMÁLNÍ POKOŽKU

Pro intenzivní regeneraci a vláčnou  pokožku nohou. Přípravek obsahuje babassu olej, mandlový olej, pantenol B5 a urea.

PĚNA NA NOHY NA SUCHOU POKOŽKU

Pro intenzivní regeneraci a vyživení pokožky nohou. Přípravek obsahuje babassu, mandlový olej, konopný olej, pantenol B5 a urea.

PĚNA NA NOHY NA POTIVOU POKOŽKU

Pro intenzivní regeneraci a snížení pocení pokožky nohou. Přípravek obsahuje babassu olej, mandlový olej, pantenol B5, mentol, urea a bylinný koncentrát.

MANUKA BALZÁM S ANTISEPTICKÝM ÚČINKEM

Manukový olej a Tea Tree Oil jsou velmi účinné proti bakteriím a plísním, napomáhají hojení drobných ran, popálenin a opruzenin. Přípravek obsahuje, olej z manuky, tea tree olej, mandlový olej, mentol.

MANUKA SPREJ NA PLÍSNĚ NOHOU

Sprej je určený k likvidaci plísní mezi prsty a za nehty. Zásadně omezuje zápach nohou při zvýšené potivosti, nebo u neprodyšného materiálu obuvi. Přípravek obsahuje, olej z manuky, tea tree olej, echinaceu.

MANUKA SPREJ NA PLÍSNĚ S PROPOLISEM

Sprej je určený k likvidaci plísní mezi prsty a za nehty a regeneraci. Zásadně omezuje zápach nohou při zvýšené potivosti, nebo u neprodyšného materiálu obuvi. Přípravek obsahuje, olej z manuky, tea tree olej, propolis.

MYCONAIL GEL NEHTOVÝ REGENERÁTOR

Nehtový regenerátor s vysokým podílem manukového oleje snižuje lámavost nehtů, pomáhá léčit záněty nehtových lůžek a plísně. Přípravek obsahuje  olej z manuky, tea tree olej, včelí vosk a vitamín E.

ČISTÍCÍ GEL NA NOHY SE SILNÝM ANTIBAKTERIÁLNÍM ÚČINKEM

Gel na nohy s antibakteriálním účinkem je vhodný k očistě a ochraně nohou před ošetřením. Nohy jsou po použití čisté a příjemně voní. Přípravek obsahuje 62 % alkoholu, což garantuje vysokou desinfekční účinnost.

Share This
0
Košík