Zatím co si užíváte sluníčka, v Peonu se chystáme na zimu. Připravujeme pro Vás další část podzimní a zimní kolekce 2019, ve které najdete nové modely oblíbených „farmářek“ i elegantní modely v barvách podzimu. Vyrábíme pro Vás kvalitní obuv z pravé přírodní kůže s prvky pro podporu klenby chodidla. VYROBENO PRO ZDRAVÍ A POHODLÍ.
Obuv můžete objednávat u svého obchodního zástupce do 31.8.2019. Obuv již můžete objednávat u svého obchodního zástupce nebo na www.peonobuv.cz

Tato nabídka je určená pouze velkoobchodním partnerům Peon®. Pro zobrazení nabídky se, prosím, přihlaste.

VELKOOBCHODNÍ OBJEDNÁVKA ONLINE

Pro objednání obuvi z nové kolekce se přihlaste do online objednávkového systému. Nemáte ještě svůj online velkoobchodní účet? Klikněte zde.

VYBERTE SI PŘÍMO NA ESHOPU

Prohlédněte si naši nabídku dámské, pánské, dětské a pracovní obuvi přímo na našem eshopu. Připravujeme pro Vás nové nabídky, články a akce.

STAŇTE SE PARTNEREM PEON®

Provozujete lékárnu, prodejnu obuvi nebo ordinaci ? Získejte produkty Peon® za velkoobchodní ceny a další z mnoha výhod vzájemné spolupráce.

PRODUKTY Z AKTUÁLNÍ NABÍDKY

Jak objednat obuv Peon

Zaujala Vás naše nabídka? Chcete více informací?

Kontaktujte obchodního zástupce pro Vaši oblast, případně centrálu na telefonu +420 725 020 212 nebo emailem na info@peonobuv.cz

Kde zakoupit obuv Peon

Jsme výrobci s velkobchodním zastoupením pro ČR a SR.

Naši obuv můžete zakoupit ve více než 800 lékárnách a prodejnách zdravotnických potřeb v České republice a na Slovensku nebo v síti prodejen obuvi SHOETS®.

Zajímáte se o naši obuv a nevíte kde ji koupit? Napište nám na podpora@peonobuv.cz a my Vám doporučíme prodejny ve Vašem okolí.

Share This
0
Košík